UKR RUS ENG

АНОНСИ

There are no translations available.

Eco-expo-2017З 01 по 4 березня 2017 р. відбудеться X Міжнародна виставка органічних товарів і послуг для здорового способу життя ЕCO-Expo 

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15, м. Лівобережна

Організатор: Промоушн-центр «Український подіум»

Інформаційна підтримка: Федерація органічного руху України

На вас чекають екологічно безпечні продукти харчування, органічні продукти, товари для дому, продукція для дітей і дорослих, біомедичні препарати, натуральна органічна косметика, еко-товари для здоров’я та господарства і багато іншого.

Тематичні розділи:

• «Organic Food & Products» - органічні та біо-продукти;

• «ECO Beauty» - eкo-парфумерія та косметика;

• «ECO Medical & Lab» - еко-препарати для здоров'я, оздоровчі методики;

• «ECO Clean House» - eкo-товари для дому та господарства;

• «ECO Childhood» - eкo-товари для дітей, іграшки, засоби дитячої гігієни;

• «Green Office» - еко-офіс;

• «ECO LifeStyle» - еко-меблі і аксесуари, SPA & Wellness;

• «ECO Premier» - для заочної та «промо-участі» еко-компаній;

• «ECO Press» - спеціалізована преса.

На Вас чекають захоплюючі семінари, майстер-класи та презентації від фахівців еко-індустрії. Проект об’єднує численних учасників виставки як професіоналів, так і звичайних споживачів.

Графік роботи заходу:

1 – 3 березня з 10 до 18-00
4 березня з 10 до 17-00

Повна програма заходів на сайті виставки: http://www.eco-expo.com.ua/.

Контакти: +380 (44) 572 45 46, +380 (67) 238 26 24,   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
There are no translations available.

Organic-201707-10 червня 2017 р. відбудеться Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2017", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2017" на території Експоцентру України (ВДНГ).

Організатори:  Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України є розвиток безпечних технологій сільськогосподарського товаровиробництва, де органічному виробництву приділяється особлива увага, тому проведення виставки "ОРГАНІК-2017", на думку експертів, сприятиме активізації вітчизняного ринку органічної продукції.

Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію та з метою широкої демонстрації досягнень українських виробників у вирощування та виробництві органічних продуктів і технологій проводиться виставка-ярмарок "ORGANIC-2017".

Запрошуємо сертифікованих органічних виробників до участі у "ORGANIC-2017".

Звертаємо увагу споживачів, що формат виставки передбачає і торгівлю органічним продуктами, тому щиро запрошуємо вас завітати на АГРО-2017 та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати та придбати для себе та сім"ї сертифіковані органічні продукти. 

З будь-яких питань щодо участі у заході звертайтесь до Федерації органічного руху України за тел. (044) 425-55-25, або e-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it