UKR RUS ENG
There are no translations available.

Verhovna_Rada24 листопада 2016 р. проект Закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який 23 листопада 2016 р.  був погоджений на засіданні Кабінету Міністрів України, був зареєстрований у Верховній Раді України під №5448 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60576).

За словами голови Правління Федерації органічного руху України Євгена Милованова, поточна оперативність у проходженні законопроекту свідчить про злагоджену ініціативність та спільну ефективну діяльність Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та громадськості органічного сектору держави.

За словами представника органічного руху України, зараз розпочинається активна робота у профільних комітетах Верховної Ради України щодо якнайшвидшого проходження проекту Закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» для подальшого його ухвалення ВР України.