UKR RUS ENG

АНОНСИ

Conference_Zhytomyr-201923-24 травня 2019 року Житомирський національний агроекологічний університет проводить VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне виробництво і продовольча безпека». Конференція проводиться за сприяння Федерації органічного руху України та проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства».

Метою конференції є ознайомлення з результатами наукових досліджень, практичним досвідом та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва.

Напрями дискусії:

Проблеми і перспективи розвитку органічного виробництва.

Роль органічного виробництва у формуванні продовольчої безпеки.

Органічні технології виробництва в агрономії.

Особливості виробництва органічної тваринницької продукції.

Маркетинг органічної продукції.

Роль системи вищої освіти у підготовці фахівців з органічного виробництва.

Біоенергетині системи в аграрному виробництві.

Запрошуємо до участі у конференції.

Телефон для довідок:

+38 (097)753 81 28

+38 (066) 688 60 00

 

Organic-201704-07 червня 2019 р. відбудеться Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2019" на території Експоцентру України (ВДНГ).

Організатори:  Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України, ТД "Промфінінвест".

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України є розвиток безпечних технологій сільськогосподарського товаровиробництва, де органічному виробництву приділяється особлива увага, тому проведення виставки "ОРГАНІК-2019" сприятиме активізації вітчизняного ринку органічної продукції.

Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію як у світі, так і в Україні,  з метою широкої демонстрації досягнень українських виробників у вирощуванні та виробництві органічних продуктів і технологій проводиться виставка-ярмарок "ORGANIC-2019".

Запрошуємо сертифікованих органічних виробників до участі у "ORGANIC-2019". Наявність сертифікату, що підтверджує органічний статус, обов'язкова!

Звертаємо увагу споживачів, що формат виставки передбачає і торгівлю органічним продуктами, тому щиро запрошуємо вас завітати на АГРО-2019 та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати та придбати для себе та сім'ї сертифіковані органічні продукти. 

З будь-яких питань щодо участі у заході звертайтесь до Федерації органічного руху України за тел. (044) 425-55-25, або e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

agro-201904 - 07 червня 2019 року відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років та традиційно організовується ТД "ПРОМФІНІНВЕСТ".

Виставка «Агро-2019» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Вчергове, під час роботи виставки однією з вже традиційних тематик стане ORGANIC-2019 - органічні продукти і технології. Організатором цієї експозиції буде Федерація органічного руху України.

З питань участі в органічній експозиції звертатися за наступними контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.+38(044)425-55-25

Для участі в ORGANIC-2019 важливою умовою, окрім бажання, має бути сертифікат, що підтверджує органічний статус виробника. 

Завітайте на виставку АГРО-2019 або станьте її учасником!

Контактна інформація:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  , тел. +38(044)599-71-77

Детальна інформація про захід — http://www.agroexpo.in.ua/  

 

Organic_Fair-2016-114 вересня 2019 року у центрі Києва - на Контрактовій площі відбудеться ХІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Організатор: Федерація органічного руху України

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України,

Київської міської державної адміністрації,

Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" та Інституту стратегічних оцінок.

Місце проведення: Київ, Контрактова площа, 2 (напроти Подільської РДА). 

Дата та час проведення: 14 вересня 2019 р., 09-00 – 19-00 год. 

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

З огляду на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати ХІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів. 

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами! 

За додатковою інформацією можете звертатися:

Федерація органічного руху України,

тел. (044) 425-55-25 або е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду