UKR RUS ENG

АНОНСИ

DON_Denj_polia-31.07.201831 липня 2018 р. відбудеться День Поля «Бобові культури – особливості вирощування в органічному господарстві».

Організатор: Фермерське господарство «Дона Олексія Пилиповича».

Співорганізатори: Федерація органічного руху України, Асоціація виробників та переробників сої, Співтовариство виробників і споживачів бобових України

Місце проведення: Вінницька область, Теплицький район, смт. Теплик, вул. Польова, 2

День Поля «Бобові культури – особливості вирощування в органічному господарстві» - це унікальна можливість отримати достовірну інформацію про секрети вирощування бобових культур в Україні за органічними стандартами – нут, сочевиця, соя та ін.

У програмі приймуть участь компанії аграрного бізнесу, фермери, агрономи, представники управлінь агропромислового розвитку.

Запрошуємо долучитися до заходу.

Більше інформації по тел. (044)425-55-25, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Organic_Fair-2016-115 вересня 2018 року у центрі Києва - на Контрактовій площі відбудеться ювілейний Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Організатор: Федерація органічного руху України

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України,

Київської міської державної адміністрації,

Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту "Розвиток органічного ринку в Україні", що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL).

Місце проведення: Київ, Контрактова площа, 2 (напроти Подільської РДА). 

Дата та час проведення: 15 вересня 2018 р., 09-00 – 19-00 год. 

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

З огляду на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів. 

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами! 

 

За додатковою інформацією можете звертатися:

Федерація органічного руху України,

тел. (044) 425-55-25 або е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

www.organic.com.ua       www.organic.ua        www.organicweek.in.ua