UKR RUS ENG

АНОНСИ

Biofach-201814-17 лютого 2018 р. у м. Нюрнберг (Німеччина) відбудеться одна з самих значущих подій року в органічному секторі - найбільша у світі міжнародна виставка органічних продуктів «БіоФах-2018». Як і завжди, головною метою виставки є показ стану розвитку органічної галузі у світі та сприяння налагодженню контактів та партнерських взаємовідносин між учасниками органічного руху.

Приємно відзначити, що у Нюрнберзі в черговий раз буде представлений виставковий стенд українських виробників, що дозволить показати на міжнародному рівні доволі широкий асортимент органічних продуктів з України.

Запрошуємо відвідати цей захід усіх небайдужих до світового органічного руху.

Більше інформації про подію можете знайти на сайті http://www.biofach.de/en/

 

Organic_soya-201821 лютого 2018 р. в Україні в рамках виставки «Зернові технології–2018» (м. Київ, Міжнародний виставковий центр, пр. Броварський, 15) відбудеться друга міжнародна конференція «Українська соя: органічна і традиційна», яку організовують Українська асоціація виробників і переробників сої спільно з ІА «АПК-Інформ» та міжнародною асоціацією «Дунайська соя» за інформаційної підтримки Федерації органічного руху України.

Соєвий сегмент в Україні є одним з таких, що найбільш динамічно розвиваються і перспективні. Даний факт обумовлений високим попитом на українську олійну як в країні, так і на зовнішніх ринках. У той же час значну увагу привертає виробництво органічної сої та продуктів її переробки, тому що органічне виробництво в Україні знаходиться в стадії активного формування.

Які перспективи виробництва органічної та традиційної сої, а також продуктів їхньої переробки в Україні та за її межами? Можливі варіанти подальшого використання олійної, нові органічні продукти переробки сої. Ці та інші питання будуть розглянуті в рамках конференції «Українська соя: органічна і традиційна».

Основні тематичні розділи:

• Аналіз українського ринку соєвих бобів і продуктів їх переробки: імпорт/експорт сировини та основних продуктів переробки

• Органічна продукція: ефективне виробництво і раціональне використання

• Сорти сої та їх правильний підбір

• Агротехнологічні питання виробництва сої (органічної, традиційної)

• Реалізація сої (органічної, традиційної) на переробку в Україні та за її межами

• Виробництво нових продуктів переробки сої з використанням їх у відгодівлі ВРХ, свиней, птиці

У рамках конференції буде проводитися міні-виставка компаній, які працюють у сфері виробництва, торгівлі та переробки сої.

Очікувана кількість учасників – близько 250 осіб.

Цільова аудиторія: незалежні сільгоспвиробники (близько 50% від усіх учасників конференції), агрохолдинги, трейдери та переробники (близько 20%), фермери, спеціалісти з годівлі тварин і птахів, а також компанії – виробники і постачальники матеріально-технічних ресурсів (20%), представники наукової сфери (10%).

Умови участі

Програма

Реєстрація

З питань участі у роботі конференції просимо звертатися: +380 67 634 26 06 – Анна Платонова, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Belarus_organic22 февраля 2018 г. в Минске (Беларусь) состоится V Международная научно-практическая конференция по развитию органического сельского хозяйства в Беларуси "Органическое и устойчивое сельское хозяйство для решения глобальных проблем".

Организаторы: экологическое учреждение «Агро-Эко-Культура», учреждение «Центр экологических решений», общественное объединение «Экодом».

Данная конференция организована в рамках проекта «Развитие устойчивого сельского хозяйства для сохранения чистоты воды», финансируемого Шведским агентством по международному развитию и сотрудничеству (Sida) и Коалицией Чистая Балтика (ССВ).

Информационная поддержка: Федерация органического движения Украины.

Место проведения конференции: Конференц-центр IBB (пр. Газеты Правды 11, Минск, Беларусь), с 10:00 до 17:00.

Цели конференции:

  • Распространение информации о развитии органического сектора в Беларуси и других странах в контексте глобальных проблем и целей устойчивого развития.
  • Обмен опытом и знаниями между различными заинтересованными сторонами относительно вклада органического и устойчивого сельского хозяйства в решение ключевых глобальных проблем.
  • Распространение информации об основных трендах, инновациях и практиках в области устойчивого сельского хозяйства
  • Содействовать сотрудничеству для устойчивости и гибкости сельскохозяйственных систем вБеларуси и регионе.

Для участия приглашаем: представителей государственных органов, научных и учебныхучреждений, сельскохозяйственных производителей (фермеров), потребителей и всех заинтересованных.

Основные темы конференции:

  1. Органическое сельское хозяйство в Беларуси: результаты развития, проблемы и планы. Закон оборганическом производстве. Научные исследования для развития органического сельского хозяйства.
  2. Органическое сельское хозяйство в мире. Международное сотрудничество в области органического иустойчивого сельского хозяйства.
  3. Сельское хозяйство и Повестка 2030. Устойчивое сельское хозяйство и цели устойчивого развития.
  4. Новая парадигма сельского хозяйства в XXI веке. Современные тенденции устойчивого сельскогохозяйства, инновации и практика. Восстановительное земледелие, климатически оптимизированноесельское хозяйство, агроэкология, пермакультура и другие альтернативные направления какинструмент повышения устойчивости сельского хозяйства. Семейные фермерские хозяйства какоснова устойчивости.

Программа конференции формируется на основе предложений членов рабочей группы и заявленных докладов участников.

Для регистрации в качестве участника/участницы или докладчика/докладчицы заполните, пожалуйста, форму https://goo.gl/forms/b0fQkzoq2n3T1jcT2 до 1 февраля 2018 года.

Количество участников ограничено, поэтому просим зарегистрироваться, не откладывая.

Участие в конференции – бесплатное. Организаторы не имеют возможности компенсировать расходы на проезд и проживание участников конференции.

По вопросам, связанным с участием в конференции и программой, просьба писать Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду или звонить +375 29 7 28 29 30

Параллельное мероприятие конференции - Международная научно-практическая конференция молодых учёных «Органическое сельское хозяйство – дело молодых», посвящённой 90-летию со дня рождения доктора с.х.наук Корнея Ивановича Довбана. Место проведения - Могилевская область, г. Горки, УО«Белорусская государственная сельскохозяйственная академия». Регистрация – до 12 февраля 2018 года. Подробнее http://ecoidea.by/ru/afisha/3341

 

Eco-expo-2018З 28 лютого по 03 березня 2018 р. відбудеться X Міжнародна виставка екотоварів і послуг для здорового способу життя ЕCO-Expo

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15, м. Лівобережна

Організатор: Промоушн-центр «Український Подіум»

Інформаційна підтримка: Федерація органічного руху України

Великий спектр екологічно чистих продуктів харчування, товари для дому, продукція для дітей і дорослих, біомедичні препарати, натуральна органічна косметика, екотовари для здоров’я та господарства і багато іншого

Тематичні розділи:

• «Organic Food & Products» - органічні та біопродукти;

• «ECO Beauty» - eкoпарфумерія та косметика, SPA & Wellness;

• «ECO Medical» - екопрепарати для здоров'я, оздоровчі методики;

• «ECO  House» - eкoтовари для дому та господарства, екомебель і аксесуари, екотекстиль;

• «ECO Childhood» - eкoтовари для дітей, іграшки, засоби дитячої гігієни;

• «Green Office» - екопапір, офісне приладдя з вторсировини;

• «ECO LifeStyle» - захист навколишнього середовища, екотехнології, інновації, науково-технічні розробки, екоассоціаціі, організації ;

• «Фермерська зона» -  продукція, вирощена в екогосподарствах .

На Вас чекають захоплюючі семінари, майстер-класи та презентації від фахівців екоіндустрії. Проект об’єднує численних учасників виставки як професіоналів, так і звичайних споживачів.

Графік роботи заходу: з 10-00 до 18-00

Повна програма заходів на сайті виставки http://www.eco-expo.com.ua/.


Контакти: +380 (44) 572 45 46, +380 (67) 238 26 24,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Повна програма заходів на сайті виставки http://www.eco-expo.com.ua/

Запрошуємо відвідати виставку Вас і Вашу родину!

Роздрукуйте заповнене запрошення на сайті організатора і пред’явіть для вільного входу.

 

 

AGRO-201806 - 09 червня 2018 року відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років та традиційно організовується ТД "ПРОМФІНІНВЕСТ".

Виставка «Агро-2018» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Вчергове, під час роботи виставки однією з вже традиційних тематик стане ORGANIC-2018 - органічні продукти і технології. Організатором цієї експозиції буде Федерація органічного руху України.

З питань участі в органічній експозиції звертатися за наступними контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.+38(044)425-55-25

Для участі в ORGANIC-2018 важливою умовою, окрім бажання, має бути сертифікат, що підтверджує органічний статус виробника. 

 

Завітайте на виставку АГРО-2018 або станьте її учасником!

Контактна інформація:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  , тел. +38(044)599-71-77

Детальна інформація про захід — http://www.agroexpo.in.ua/