UKR RUS ENG

agro-201904 - 07 червня 2019 року відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років та традиційно організовується ТД "ПРОМФІНІНВЕСТ".

Виставка «Агро-2019» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Вчергове, під час роботи виставки однією з вже традиційних тематик стане ORGANIC-2019 - органічні продукти і технології. Організатором цієї експозиції буде Федерація органічного руху України.

З питань участі в органічній експозиції звертатися за наступними контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.+38(044)425-55-25

Для участі в ORGANIC-2019 важливою умовою, окрім бажання, має бути сертифікат, що підтверджує органічний статус виробника. 

Завітайте на виставку АГРО-2019 або станьте її учасником!

Контактна інформація:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  , тел. +38(044)599-71-77

Детальна інформація про захід — http://www.agroexpo.in.ua/